Küsimused 2018-05-15T17:57:01+00:00

Korduma kippuvad küsimused

Kuidas ma toote kätte saan?

Tahmamees toetab kõiki populaarseid kohaletoimetamisteenuseid: Itelia Smartpost, DPD kulleriteenus ja DPD pakiautomaat. Toote võib ka tellida esindusse ning sellele ise järgi minna.

Kas osta uus tooner või lasta vana täita?

Ühel juhul on tulemuseks uhiuus toode, mis on kõikvõimalikud testimised ja kontrollid juba edukalt läbinud. Teisel juhul on tulemuseks ümbertöödeldud toode, mis on valmistatud taaskasutatud osadest, see on juba oma aja ära elanud ning töökindluse kaotanud. Kokkuvõttes, uue tooneriga saavutad kindlasti parema tulemuse kui täidetud tooneriga.  Arukas mees ostab ühe korra, mitte nii arukas ostab kaks korda.

Mis on Tahmamees Premiumklass?

Võrreldes originaaliga on Premiumklassi tooted valmistatud kõrgema kvaliteedistandardiga. See tähendab, et Premiumklass on töökindlam, töötab kauem ning prindib paremini. Pealekauba on Premiumklassi toodetel tõhusam klienditeenindus, probleemide korral ongi juba asendustoode teel — printimine ei saa ju pooleli jääda! Näite Premiumklassi toote ja analoog toote printitulemuse kohta leiab siit.

Kas minu personaalne info on kaitstud?

Isiklikke klientide andmeid, mis on avaldatud E-poe kaudu tellimuste vormistamisega ja ostu sooritamise käigus, käsitletakse kui konfidentsiaalset infot. Tahmamees OÜ kasutab kliendi personaalseid andmeid ainult tellitud toodete tarnimiseks või tellimustega seotud probleemide lahendamiseks. Tahmamees on Eesti Võlausaldajate liidu liige, Kaupmeeste liidu liige ja E-Kaubanduse liidu liige.

Mis on Tahmamehe tagastamisreeglid?

Tahmamehe tagastamisreeglite vaatamiseks klõpsa siia.

Mis on parima hinna garantii?

Tahmamees garanteerib, et kui mujal on täpselt sama toode odavamalt, tagastame hinnaerinevuse 100%. Garantii kehtib ka pärast ostu. Parima hinna garantii üldtingimused ja juhendid on saavadal siin.

Tekkis veel küsimusi? Midagi jäi arusaamatuks? Ärge kartke abi küsida kas infotelefonilt või klientitoelt.